![Cumpără Serum de fata cu pepene rosu Watermelon Hydro Glow, 55 ml, Ariul Serum de fata cu pepene rosu Watermelon Hydro Glow, 55 ml, Ariul](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/24339-serum-de-fata-cu-pepene-rosu-watermelon-hydro-glow-55-ml-ariul-1.png?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Proprietati:- este mătăsos si ușor, formulat cu extract de pepene verde, trei tipuri de acid hialuronic și trei tipuri de vitamina B;- ușor absorbit de piele, serul ajută la hidratare în timp ce atenuează aspectul liniilor fine și al ridurilor;- pepenele roșu are efect antioxidant și anti-ageing al licopenului, hidratare excelentă, conține multi-vitamine si protejeaza tenul de supra-încalzire și confera îngrijire pielii.Mod de utilizare:Aplicati pe ten si masati usor. A se folosi in ultima faza a ritualului de ingrijire.Pentru o eficiență ridicată, este recomandat a se utiliza împreună cu crema Ariul Watermelon Hydro Glow Cream.Ingrediente:Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate, Erythritol, Xylitol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-4 Laurate, Polyquaternium-51, Adenosine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium PCA, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Ascorbic Acid, Biotin, Cyanocobalamin, Niacinamide, Riboflavin, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Fragrance.Prezentare:55 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 24339 |
Categoria | Seruri pentru față, Seruri și Fiole pentru Întreținerea Tenului |
Brand | Ariul |
Volum | 55 ml |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Serum de fata cu pepene rosu Watermelon Hydro Glow, 55 ml, Ariul
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Este foarte utila si preturi foarte bune. La produse. Sunt foarte multumita Recomand sa cumparati dw la aceasta farmacie
Denisa
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Super echipă!!!! Recomand pt seriozitate și rapiditate!
Lica Agache
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Foarte tare aplicația,am comandat și a doua zi am primit comanda!
ALEX Silviu
Super aplicație! Se gasesc rapid produse, prețurile sunt mici iar livrarea se face inclusiv în weekend! Wow! Un mare bravo!
Alexandra C
O aplicație foarte bună. Prețuri mici. Servicii de calitate - livrare rapidă.
IOAN GABRIEL Dalea
Am comandat de mai multe ori și au fost promti și corecți! Recomand!!
Viorica Apostol
Multumesc frumos, serviciile voastre excelente, bonusul cadou o idee de exceptie, va voi recomanda mai departe. :) Seara buna, Loredana Tanase
Loredana Tanase
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Elena Ivan
Am comandat miercuri noapte și luni a venit comanda completă (Am avut o comanda destul de mare) Am beneficiat și de o reducere de 5 lei. 💯💯
Den 456
Recomand pt ca găsești ușor f multe produse la preț bun
mss.geanina