Produsul de igien urologic Seni Lady Slim Mini reprezint alegerea perfect pentru femeile care doresc s se simt confortabil i protejate în fiecare moment al zilei. Cu un design subire i discret, aceste absorbante sunt ideale pentru o purtare confortabil i fr griji. Fabricate cu materiale de calitate superioar, aceste produse asigur o absorbie eficient i protecie împotriva scurgerilor neplcute. Cu un pachet ce conine 10 buci, Seni Lady Slim Mini este partenerul de încredere al femeilor active i moderne, oferindu-le sigurana de care au nevoie zi de zi. Alege confortul i calitatea, alege Seni Lady Slim Mini!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsul de igien urologic Seni Lady Slim Mini reprezint alegerea perfect pentru femeile care doresc s se simt confortabil i protejate în fiecare moment al zilei. Cu un design subire i discret, aceste absorbante sunt ideale pentru o purtare confortabil i fr griji. Fabricate cu materiale de calitate superioar, aceste produse asigur o absorbie eficient i protecie împotriva scurgerilor neplcute. Cu un pachet ce conine 10 buci, Seni Lady Slim Mini este partenerul de încredere al femeilor active i moderne, oferindu-le sigurana de care au nevoie zi de zi. Alege confortul i calitatea, alege Seni Lady Slim Mini!
Сaracteristicile
Codul produsului
314301
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.