Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Sare exfolianta cu fructul dragonului si ceai alb, 400 g, Greenland
Sare exfolianta Fruit Emotions- Fructul Dragonului si Ceai Alb-Acest exfoliant nou si minunat combina uleiurile esentiale ale Ceaiului Alb cu extracte din Fructul Dragonului si cu sarea foarte fina din Oceanul Atlantic. Curata si indeparteaza celulele moarte. De asemenea, uleiurile esentiale hidrateaza pielea in profunzime. DUpa utilizare, pielea va deveni foarte catifelata si supla si va permite unui produs hranitor precum untului sau lotiunii de corp Fruit Emotions cu Fructul Dragunului-Ceai Alb sa se absoarba mult mai repede. Contine 99% ingrediente de origine naturala. Doar Emotii!
Mod de utilizare:
Aplicati cantitatea dorita de sare exfolianta Greenland Fruit Emotions pe pielea umezita. Exfoliati pielea pentru a inlatura celulele moarte. Clatiti pielea bine pentru a inlatura toata sarea. Nu va exfoliati pielea inainte de expunerea la soare sau la raze UV, aceasta putandu-va provoca arsuri mai repede, exfoliati pielea cu cel putin o zi inainte de expunerea la soare pentru a asigura un bronz frumos, ce va dura mai mult. Recomandat inclusiv persoanelor vegetariene si vegane.
Prezentare:
400 g
Сaracteristicile
Codul produsului | 67777 |
Categoria | Exfoliere corp, Îngrijirea corpului |
Brand | Greenland |
Volum | 400 g |
Tip produs | Scrub solid |
Comentarii
Sare exfolianta cu fructul dragonului si ceai alb, 400 g, Greenland
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri