![Cumpără Sare de baie Portocale si Cedru (80624), 400g, DermaSel Sare de baie Portocale si Cedru (80624), 400g, DermaSel](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/34046-sare-de-baie-portocale-si-cedru-80624-400g-dermasel-1.jpg?w=900&h=900)
Descrierea
Sare de baie Portocale si Cedru (80624), 400g, DermaSel
Proprietati:
Calmare, relaxare, hidratare, testat dermatologic
Ingrediente:
Săruri de baie din Marea Moartă: Maris Sal (săruri de la Marea Moartă). Aditiv special pentru baie de lemn de portocale și cedru: Aqua, Decyl Glucozid, Caprylyl / Capryl Glucoside, Parfum, Juniperus Mexicana Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Acid citric, Sorbat de potasiu, Benzoat de sodiu, Limonen, Linalool, Cintroellol, Hexyl CI 19140, CI 16035.
Mod de utilizare:
dizolvati sarea de baie de la Marea Moarta in apa fierbinte, apoi amestecati cu apa rece pana cand se atinge o temperatura confortabila pentru baie intre 36-38 grade Celsius. Apoi adaugati continutul aditivului special si ditribuiti-l in apa. Timp recomandat: aproximativ 15 minute.
Prezentare:
400g
Сaracteristicile
Codul produsului | 34046 |
Categoria | Săruri de baie, Pentru baie |
Brand | DermaSel |
Volum | 400 g |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
![Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/131701-133612829305169879-160x160.jpg?1716809338)
![Spray invizibil cu protectie solara SPF50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 200 ml, La Roche-Posay Spray invizibil cu protectie solara SPF50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 200 ml, La Roche-Posay](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/125691-133573014816109963-160x160.jpg?1721045068)
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Firma care respecta clientii.