Rutinacea Junior, sirop pentru copii peste 3 ani, 100 ml
Rutinacea Junior, sirop pentru copii peste 3 ani, 100 ml
Codul produsului: 308634
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Descoper beneficiile siropului Rutinacea Junior special creat pentru copiii cu vârsta de 3 ani i peste. Cu o formul delicat i eficient, acest sirop de 100ml este o soluie ideal pentru întrirea sistemului imunitar al celor mici. Fabricat cu ingrediente de înalt calitate, siropul Rutinacea Junior este o alegere sigur pentru susinerea sntii copiilor în perioadele solicitante. Pentru o imunitate puternic i protecie împotriva rcelilor i virozelor, alege Rutinacea Junior, partenerul de încredere al sntii copiilor ti.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Descoper beneficiile siropului Rutinacea Junior special creat pentru copiii cu vârsta de 3 ani i peste. Cu o formul delicat i eficient, acest sirop de 100ml este o soluie ideal pentru întrirea sistemului imunitar al celor mici. Fabricat cu ingrediente de înalt calitate, siropul Rutinacea Junior este o alegere sigur pentru susinerea sntii copiilor în perioadele solicitante. Pentru o imunitate puternic i protecie împotriva rcelilor i virozelor, alege Rutinacea Junior, partenerul de încredere al sntii copiilor ti.