Serul cu Hidratare Regenerant pentru Mâini de 50ml este soluia perfect pentru a avea grij de pielea mâinilor tale. Formulat special pentru a hidrata profund i a regenera pielea uscat i crpat, acest ser este infuzat cu ingrediente nutritive ce ptrund în piele i o revitalizeaz. Cu o textur uoar i absorbie rapid, acest produs ofer o senzaie plcut de catifelare i netezime. Ideal pentru utilizare zilnic, acest ser îi va reda mâinilor tale aspectul sntos i tânr pe care îl meriti.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Serul cu Hidratare Regenerant pentru Mâini de 50ml este soluia perfect pentru a avea grij de pielea mâinilor tale. Formulat special pentru a hidrata profund i a regenera pielea uscat i crpat, acest ser este infuzat cu ingrediente nutritive ce ptrund în piele i o revitalizeaz. Cu o textur uoar i absorbie rapid, acest produs ofer o senzaie plcut de catifelare i netezime. Ideal pentru utilizare zilnic, acest ser îi va reda mâinilor tale aspectul sntos i tânr pe care îl meriti.