Descriere: - Ideale pentru mâncare solidă - Prevăzut cu un capac care se închide etanș - Bază antiderapantă - Ideale pentru călătorii - 4 recipiente x 175 ml
Nu conține BPA Nu conține Latex Nu conține PVC
Recipientele noastre au mărimea ideală pentru a porționa și păstra mâncarea solidă pentru bebeluși începând cu vârste de la 4-6 luni. Datorită capacelor care se închid etanș, aceste recipiente sunt ideale pentru călătorii. Aceste recipiente nu conțin BPA, Latex sau PVC și sunt fabricate conform standardelor BS EN 14372. Pot fi spălate la mașina de spălat vase și pot fi introduse în cuptorul cu microunde, sterilizator sau congelator.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Descriere: - Ideale pentru mâncare solidă - Prevăzut cu un capac care se închide etanș - Bază antiderapantă - Ideale pentru călătorii - 4 recipiente x 175 ml
Nu conține BPA Nu conține Latex Nu conține PVC
Recipientele noastre au mărimea ideală pentru a porționa și păstra mâncarea solidă pentru bebeluși începând cu vârste de la 4-6 luni. Datorită capacelor care se închid etanș, aceste recipiente sunt ideale pentru călătorii. Aceste recipiente nu conțin BPA, Latex sau PVC și sunt fabricate conform standardelor BS EN 14372. Pot fi spălate la mașina de spălat vase și pot fi introduse în cuptorul cu microunde, sterilizator sau congelator.