Proprietăți:- este necesar pentru menținerea sănătății sistemului osos și a sănătății dinților;- contribuie la menținerea sănătății sistemului osos;- contribuie la coagularea normală a sângelui;- contribuie la funcționarea normală a sistemului muscular;- contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar;- contribuie la menținerea concentrațiilor normale de calciu în sânge;- contribuie la absorbția normală a calciului și fosforului.Recomandat:- persoanelor cu osteoporoză;- femeilor la menopauză pentru a împiedica pierderile de calciu din masă osoasă;- persoanelor cu deficit de calciu sau o absorbție deficitară a acestuia.Ingrediente active per 2 capsule:Aquamin TG® (extract din algele Lithothamnion sp.) - 800 mg,Vita MK2 - 37,5 mg(din care, 37,5 μg Vitamina K2), Drojdie de bere inactivată/Saccharomyces cerevisiae(cu vitamina D2)– 12,5 mg.Mod de administrare:Câte o capsulă de 2 ori pe zi.Contraindicații:Produsul este contraindicat persoanelor cu sensibilitate la oricare dintre ingrediente.Prezentare:30 capsule
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Proprietăți:- este necesar pentru menținerea sănătății sistemului osos și a sănătății dinților;- contribuie la menținerea sănătății sistemului osos;- contribuie la coagularea normală a sângelui;- contribuie la funcționarea normală a sistemului muscular;- contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar;- contribuie la menținerea concentrațiilor normale de calciu în sânge;- contribuie la absorbția normală a calciului și fosforului.Recomandat:- persoanelor cu osteoporoză;- femeilor la menopauză pentru a împiedica pierderile de calciu din masă osoasă;- persoanelor cu deficit de calciu sau o absorbție deficitară a acestuia.Ingrediente active per 2 capsule:Aquamin TG® (extract din algele Lithothamnion sp.) - 800 mg,Vita MK2 - 37,5 mg(din care, 37,5 μg Vitamina K2), Drojdie de bere inactivată/Saccharomyces cerevisiae(cu vitamina D2)– 12,5 mg.Mod de administrare:Câte o capsulă de 2 ori pe zi.Contraindicații:Produsul este contraindicat persoanelor cu sensibilitate la oricare dintre ingrediente.Prezentare:30 capsule