Jocul dezvolta coordonarea mana-ochi, miscarile fine si abilitatile de asociere
Caracteristici:
Puzzle mare ce poate fi folosit atât acasă, cât și pe balcon sau terasă.
Aranjarea însăși a unor elemente atât de mari va fi o distracție extraordinară pentru copil.
Puzzle-ul poate fi, de asemenea, aranjat în mai multe moduri, iar posibilitățile de utilizare a puzzle-ului depind doar de imaginația și creativitatea copilului.
Culori frumoase și vesele care te vor încuraja să te distrezi. Susține percepția vizuală și tactilă.
Lungimea maximă a puzzle-ului după finalizare: 170 cm
Dimensiunile ambalajului: 24 x 16 x 7 cm
Vârsta: peste 3 ani
Material: textil
Contraindicatii/Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jocul dezvolta coordonarea mana-ochi, miscarile fine si abilitatile de asociere
Caracteristici:
Puzzle mare ce poate fi folosit atât acasă, cât și pe balcon sau terasă.
Aranjarea însăși a unor elemente atât de mari va fi o distracție extraordinară pentru copil.
Puzzle-ul poate fi, de asemenea, aranjat în mai multe moduri, iar posibilitățile de utilizare a puzzle-ului depind doar de imaginația și creativitatea copilului.
Culori frumoase și vesele care te vor încuraja să te distrezi. Susține percepția vizuală și tactilă.
Lungimea maximă a puzzle-ului după finalizare: 170 cm
Dimensiunile ambalajului: 24 x 16 x 7 cm
Vârsta: peste 3 ani
Material: textil
Contraindicatii/Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.