Cu Puzzle ferma cu stickere de la Headu poti construii un puzzle pe care sa-l completezi cu peste 100 de stickere. Pune piesele la un loc, studiaza forma fiecarui obiect, gaseste sticker-ul potrivit si lipeste-l in locul potrivit!
Caracteristici:
Stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta;
Setul include 45 de piese de puzzle si peste 100 de stickere;
Contribuie la stimularea urmatorelor abilitati: coordonarea, comunicarea, inteligenta, creativitatea;
Jocul este destinat copiilor cu varsta cuprinsa intre 3-6 ani.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Cu Puzzle ferma cu stickere de la Headu poti construii un puzzle pe care sa-l completezi cu peste 100 de stickere. Pune piesele la un loc, studiaza forma fiecarui obiect, gaseste sticker-ul potrivit si lipeste-l in locul potrivit!
Caracteristici:
Stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta;
Setul include 45 de piese de puzzle si peste 100 de stickere;
Contribuie la stimularea urmatorelor abilitati: coordonarea, comunicarea, inteligenta, creativitatea;
Jocul este destinat copiilor cu varsta cuprinsa intre 3-6 ani.