Un joc distractiv care ii ajuta pe cei mici sa descopere emotiile!
Caracteristici:
setul include 24 piese din care pot fi asamblate 12 puzzle-uri diferite
copiii pot invata sa recunoasca emotiile prin asocierea acestora cu actiunile corespunzatoare
piesele sunt confectionate din carton rezistent si au marcate imagini viu colorate
contribuie la dezvoltarea abilitatilor motorii fine, a limbajului, la identificarea si exprimarea emotiilor si a sentimentelor
Dimensiune puzzle: 10.2 x 21 cm
Varsta recomandata: 1-4 ani
Atentie! Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Verficati periodic starea premergatorului. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Un joc distractiv care ii ajuta pe cei mici sa descopere emotiile!
Caracteristici:
setul include 24 piese din care pot fi asamblate 12 puzzle-uri diferite
copiii pot invata sa recunoasca emotiile prin asocierea acestora cu actiunile corespunzatoare
piesele sunt confectionate din carton rezistent si au marcate imagini viu colorate
contribuie la dezvoltarea abilitatilor motorii fine, a limbajului, la identificarea si exprimarea emotiilor si a sentimentelor
Dimensiune puzzle: 10.2 x 21 cm
Varsta recomandata: 1-4 ani
Atentie! Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Verficati periodic starea premergatorului. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.