Un joc creat pentru antrenarea abilităților motorii, vizual-spațiale, a spiritului de observație și a logicii. Doua puzzle-uri de dimensiuni mari, din 9 piese, plus 18 jetoane cu animale drăgălașe, pe care să le identificați în puzzle.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Un joc creat pentru antrenarea abilităților motorii, vizual-spațiale, a spiritului de observație și a logicii. Doua puzzle-uri de dimensiuni mari, din 9 piese, plus 18 jetoane cu animale drăgălașe, pe care să le identificați în puzzle.