Căutați un joc distractiv și educativ? Puzzle-ul din lemn cu piese în formă de animale și un peisaj ilustrat este alegerea perfectă! Puzzle-ul include 12 forme de animale pe care trebuie să le plasați pe suporturile lor corespunzătoare. Acest joc este perfect pentru a dezvolta abilitățile vizual-spațiale, logica și motricitatea fină. De asemenea, puzzle-ul din lemn este o alegere excelentă pentru a îmbunătăți coordonarea mână-ochi și abilitățile de rezolvare a problemelor la copii.
Contine: Puzzle din lemn de mesteacăn, 48 piese, 25 x 35 cm, 12 piese de forma unor animale
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Căutați un joc distractiv și educativ? Puzzle-ul din lemn cu piese în formă de animale și un peisaj ilustrat este alegerea perfectă! Puzzle-ul include 12 forme de animale pe care trebuie să le plasați pe suporturile lor corespunzătoare. Acest joc este perfect pentru a dezvolta abilitățile vizual-spațiale, logica și motricitatea fină. De asemenea, puzzle-ul din lemn este o alegere excelentă pentru a îmbunătăți coordonarea mână-ochi și abilitățile de rezolvare a problemelor la copii.
Contine: Puzzle din lemn de mesteacăn, 48 piese, 25 x 35 cm, 12 piese de forma unor animale