Atat de multe exercitii distractive pentru a va antrena mintea!
Caracteristici:
Setul de la Headu include un puzzle mare care trebuie asamblat si un stilou special cu care puteti scrie si sterge pentru a-i invata pe copiii diverse lucruri, prin exercitii placute de memorie, observatii, clasificare si orientare;
Jocul de puzzle imbunatateste atentia copiilor, ii ajuta sa se concentreze, le dezvolta abilitatile manuale si logica precum si capacitatea de orientare;
Setul include: Puzzle-ul, care masoara 60 x 44 cm, alcatuit din 108 de piese, pix cu care poti scrie si sterge;
Headustimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta.
Contribuie la stimularea urmatorelor abilitati: dexteritatea, comunicarea, indemanarea, concentrarea.
Specificatii produs: Dimensiuni produs: 28,50 x 25,50 x 6,10 cm.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Atat de multe exercitii distractive pentru a va antrena mintea!
Caracteristici:
Setul de la Headu include un puzzle mare care trebuie asamblat si un stilou special cu care puteti scrie si sterge pentru a-i invata pe copiii diverse lucruri, prin exercitii placute de memorie, observatii, clasificare si orientare;
Jocul de puzzle imbunatateste atentia copiilor, ii ajuta sa se concentreze, le dezvolta abilitatile manuale si logica precum si capacitatea de orientare;
Setul include: Puzzle-ul, care masoara 60 x 44 cm, alcatuit din 108 de piese, pix cu care poti scrie si sterge;
Headustimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta.
Contribuie la stimularea urmatorelor abilitati: dexteritatea, comunicarea, indemanarea, concentrarea.
Specificatii produs: Dimensiuni produs: 28,50 x 25,50 x 6,10 cm.