Pudra iluminatoare, Loreal, True Match Highlight, 102 Golden Glow
Codul produsului: 339961
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Pudra iluminatoare Loreal True Match Highlight Golden Glow
O colecie de 3 pudre cu pulbere pigmentate într-un singur produs pentru iluminarea fetei. O strlucire aurie irizata, care îmbuntete tenul cu un finisaj luminos, perfect pentru tenul mediu. Sau o strlucire de ghea sidefata perfecta pentru iluminarea tenului deschis. Highlighter-ul se aplica in punctul înalt al feei pentru a accentua trasaturile, pe pometi, in zona ochilor - sub sprancene, dar si pentru sculptarea nasului. Sfat: Pentru o stralucire mai intensa, aplicati iluminatorul cu o pensula umeda!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Pudra iluminatoare Loreal True Match Highlight Golden Glow
O colecie de 3 pudre cu pulbere pigmentate într-un singur produs pentru iluminarea fetei. O strlucire aurie irizata, care îmbuntete tenul cu un finisaj luminos, perfect pentru tenul mediu. Sau o strlucire de ghea sidefata perfecta pentru iluminarea tenului deschis. Highlighter-ul se aplica in punctul înalt al feei pentru a accentua trasaturile, pe pometi, in zona ochilor - sub sprancene, dar si pentru sculptarea nasului. Sfat: Pentru o stralucire mai intensa, aplicati iluminatorul cu o pensula umeda!