Protectie antitranspiratie pentru scaun auto Grupa 2/3, 3D Mesh Smoke, Air Cuddle
Codul produsului: 336772
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Protectie antitranspiratie pentru scaun auto Grupa 2/3, 3D Mesh Smoke, Air Cuddle [8022367705222]
Husa pentru scaun auto Grupa 2/3, respective pentru copii cu greutatea 15-36 kg, având o structură internă din mesh 3D Technology, asigură o ventilare optimă pe timpul plimbărilor și ieșirilor cu mașina.
Caracteristici:
Materialul eliberează aerul în momentul în care se exercită presiune prin mișcările copilului, astfel încât bebelușul va fi ventilat constant, reducându-se nivelul de transpirație, umiditate și de supraîncălzire.
Materialul exterior din fibre de poliester cu bumbac este foarte ușor de întreținut, lavabil la mașină la max. 40˚.
Instalare ușoară pe orice tip/ model de scaun auto.
Fabricat in Italia.
Detalii tehnice: Greutate recomandată: 15-36 kg Grupă de vârstă: 2/3
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Protectie antitranspiratie pentru scaun auto Grupa 2/3, 3D Mesh Smoke, Air Cuddle [8022367705222]
Husa pentru scaun auto Grupa 2/3, respective pentru copii cu greutatea 15-36 kg, având o structură internă din mesh 3D Technology, asigură o ventilare optimă pe timpul plimbărilor și ieșirilor cu mașina.
Caracteristici:
Materialul eliberează aerul în momentul în care se exercită presiune prin mișcările copilului, astfel încât bebelușul va fi ventilat constant, reducându-se nivelul de transpirație, umiditate și de supraîncălzire.
Materialul exterior din fibre de poliester cu bumbac este foarte ușor de întreținut, lavabil la mașină la max. 40˚.
Instalare ușoară pe orice tip/ model de scaun auto.
Fabricat in Italia.
Detalii tehnice: Greutate recomandată: 15-36 kg Grupă de vârstă: 2/3