Ideal pentru deșeurile organice și deșeurile mai mici din bucătărie
Separarea deșeurilor se face ușor. Coșul de gunoi organic de la Profissimo este fabricat din material 100% reciclat și este perfect pentru o separare ușoară a deșeurilor. Coșul de gunoi este ideal pentru deșeuri organice și deșeuri de bucătărie mai mici. Coșul de gunoi conține un capac cu balamale detașabil și practic și un volum de umplere de aproximativ 2,5 litri. Datorită dimensiunilor sale, se potrivește sub chiuveta din bucătărie sau pe blatul de bucătărie
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Ideal pentru deșeurile organice și deșeurile mai mici din bucătărie
Separarea deșeurilor se face ușor. Coșul de gunoi organic de la Profissimo este fabricat din material 100% reciclat și este perfect pentru o separare ușoară a deșeurilor. Coșul de gunoi este ideal pentru deșeuri organice și deșeuri de bucătărie mai mici. Coșul de gunoi conține un capac cu balamale detașabil și practic și un volum de umplere de aproximativ 2,5 litri. Datorită dimensiunilor sale, se potrivește sub chiuveta din bucătărie sau pe blatul de bucătărie