Descriere: Cu ajutorul acestui puzzle, copilul va descoperi lumea fascinantă a junglei. Un joc ce îl va amuza pe copil, dar în același timp îi va dezvolta abilitățile kinestetice și îl va învăța despre cele 4 animale sălbatice: maimuță, elefant, zebră și leu.
Piesele sunt prevăzute cu mâner rotund din lemn, special creat pentru mânuțele mici.
Dimensiune: 20 x 20 cm. Vârsta recomandată: 12 luni+
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Descriere: Cu ajutorul acestui puzzle, copilul va descoperi lumea fascinantă a junglei. Un joc ce îl va amuza pe copil, dar în același timp îi va dezvolta abilitățile kinestetice și îl va învăța despre cele 4 animale sălbatice: maimuță, elefant, zebră și leu.
Piesele sunt prevăzute cu mâner rotund din lemn, special creat pentru mânuțele mici.
Dimensiune: 20 x 20 cm. Vârsta recomandată: 12 luni+