Primul meu puzzle cu numere îl va ajuta pe cel mic să-și formeze încă de la o vârstă fragedă concepte importante care îl vor ajuta mai târziu, cum ar fi numărul și mulțimea și asocierea dintre cele două. Dacă piesele vor fi aranjate corespunzător, el va reuși să identifice sub fiecare număr al piesei, de la 1 la 4, atâtea insecte câte sunt indicate pe piesa de puzzle.
Caracteristici: - 4 piese din lemn - fiecare piesă reprezintă câte un număr de la 1 la 4 - sub fiecare piesă se află atâtea insecte cât indică numărul reprezentat - piesele au câte un mâner rotund din lemn - special dimensionat pentru mâinile mici ale copilului - dezvoltă abilitați kinestezice și de potrivire, vocabularul, dexteritatea, concentrarea - îmbunătățește coordonarea - baza de lemn frumos colorată - realizat din materiale de calitate - conform cu standardele Europene curente de siguranță
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Primul meu puzzle cu numere îl va ajuta pe cel mic să-și formeze încă de la o vârstă fragedă concepte importante care îl vor ajuta mai târziu, cum ar fi numărul și mulțimea și asocierea dintre cele două. Dacă piesele vor fi aranjate corespunzător, el va reuși să identifice sub fiecare număr al piesei, de la 1 la 4, atâtea insecte câte sunt indicate pe piesa de puzzle.
Caracteristici: - 4 piese din lemn - fiecare piesă reprezintă câte un număr de la 1 la 4 - sub fiecare piesă se află atâtea insecte cât indică numărul reprezentat - piesele au câte un mâner rotund din lemn - special dimensionat pentru mâinile mici ale copilului - dezvoltă abilitați kinestezice și de potrivire, vocabularul, dexteritatea, concentrarea - îmbunătățește coordonarea - baza de lemn frumos colorată - realizat din materiale de calitate - conform cu standardele Europene curente de siguranță