Primul meu catelus Pete este un catelus de plus super moale potrivit pentru copii mici pentru a se juca intr-o atmosfera plina de tandrete! Acest caine dragut vine cu o patura moale, conceputa sa absoarba mirosul mamei si sa-l linisteasca pe copil in timpul fazei de detasare.
Caracteristici:
Jucaria de plus este fabricata din diferite materiale pentru a spori stimularea multi-senzoriala, permitand copiilor sa dezvolte perceptia tactila in primele etape ale vietii lor. Cutia de cadou care contine jucaria de plus este proiectata si colorata in culori pale si poate fi folosita ca si cusca pentru caine. O lume care trebuie descoperita, timpul petrecut la joaca este esential pentru dezvoltarea celui mic. Fiecare moment plin de distractie reprezinta pentru copilul tau noi invatari, descoperiri si abilitati. Zornaitoare, jucarii interactive si multe altele va asteapta sa le descoperiti! Caracteristicile produsului precum calitatea, siguranta sau manipularea usoara sunt concepute pentru a depasi asteptarile parintilor. Stimuleaza functiile locomotorii ale bebelusilor si-i ajuta sa descopere relatia dintre cauza-efect. Jucarii interactive ce vorbesc, canta si se misca, starnind curiozitatea micutilor.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Primul meu catelus Pete este un catelus de plus super moale potrivit pentru copii mici pentru a se juca intr-o atmosfera plina de tandrete! Acest caine dragut vine cu o patura moale, conceputa sa absoarba mirosul mamei si sa-l linisteasca pe copil in timpul fazei de detasare.
Caracteristici:
Jucaria de plus este fabricata din diferite materiale pentru a spori stimularea multi-senzoriala, permitand copiilor sa dezvolte perceptia tactila in primele etape ale vietii lor. Cutia de cadou care contine jucaria de plus este proiectata si colorata in culori pale si poate fi folosita ca si cusca pentru caine. O lume care trebuie descoperita, timpul petrecut la joaca este esential pentru dezvoltarea celui mic. Fiecare moment plin de distractie reprezinta pentru copilul tau noi invatari, descoperiri si abilitati. Zornaitoare, jucarii interactive si multe altele va asteapta sa le descoperiti! Caracteristicile produsului precum calitatea, siguranta sau manipularea usoara sunt concepute pentru a depasi asteptarile parintilor. Stimuleaza functiile locomotorii ale bebelusilor si-i ajuta sa descopere relatia dintre cauza-efect. Jucarii interactive ce vorbesc, canta si se misca, starnind curiozitatea micutilor.