Păpușa Alvin este o jucărie senzorială adorabilă, ideală pentru ronțăit și iubit. Capul fabricat din cauciuc natural și pictat cu vopsea pe bază de soia, este ideal pentru ronțăit, calmează durerile gingivale din timpul erupțiilor dentare. Corpul moale fabricat din bumbac 100% este foarte ușor de ținut de mânuțele și brațele celor mici.
Materiale: Jucăria este fabricată din cauciuc natural pur și bumbac 100%. Jucăria este certificată non toxic, nu conține BPA, Ftalați și PVC.
Acest produs respectă sau depășește standardele de calitate în vigoare europene EN71 și cele ale Statelor Unite ale Americii și Canadei ASTM F963. Tikiri este o marcă ce respecta mediu înconjurător, ambalajele sunt realizate din carton reciclabil, imprimat cu cerneală ecologică pe bază de soia.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Păpușa Alvin este o jucărie senzorială adorabilă, ideală pentru ronțăit și iubit. Capul fabricat din cauciuc natural și pictat cu vopsea pe bază de soia, este ideal pentru ronțăit, calmează durerile gingivale din timpul erupțiilor dentare. Corpul moale fabricat din bumbac 100% este foarte ușor de ținut de mânuțele și brațele celor mici.
Materiale: Jucăria este fabricată din cauciuc natural pur și bumbac 100%. Jucăria este certificată non toxic, nu conține BPA, Ftalați și PVC.
Acest produs respectă sau depășește standardele de calitate în vigoare europene EN71 și cele ale Statelor Unite ale Americii și Canadei ASTM F963. Tikiri este o marcă ce respecta mediu înconjurător, ambalajele sunt realizate din carton reciclabil, imprimat cu cerneală ecologică pe bază de soia.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.