Pachet Inalbitor Bio pentru rufe, 2x500 g, Friendly Organic
Înălbitor pudră pe bază de oxigen, Friendly Organic
Descriere: Înălbitorul pudră ajută la îndepărtarea eficientă a petelor persistente, albește rufele și le dă strălucire.
Înmuiere: Se dizolvă 3 linguri (30 gr) de înălbitor pudră împreună cu detergentul dumneavoastră de rufe în 5 litri de apă caldă și se lasă la înmuiat rufele murdare între 30 până la 60 minute. Mașina de spălat: Se adaugă 3 linguri de înălbitor pudră împreună cu detergentul dumneavoastră de rufe la o spălare. Poate fi folosit pentru rufe albe și colorate. Prezentare: 2x500 g
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Pachet Inalbitor Bio pentru rufe, 2x500 g, Friendly Organic
Înălbitor pudră pe bază de oxigen, Friendly Organic
Descriere: Înălbitorul pudră ajută la îndepărtarea eficientă a petelor persistente, albește rufele și le dă strălucire.
Înmuiere: Se dizolvă 3 linguri (30 gr) de înălbitor pudră împreună cu detergentul dumneavoastră de rufe în 5 litri de apă caldă și se lasă la înmuiat rufele murdare între 30 până la 60 minute. Mașina de spălat: Se adaugă 3 linguri de înălbitor pudră împreună cu detergentul dumneavoastră de rufe la o spălare. Poate fi folosit pentru rufe albe și colorate. Prezentare: 2x500 g
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.