Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Fluid pentru luminozitatea tenului C-Vit RadiancePrevine si trateaza fotoimbatranirea cutanata. Recomandat pentru toate tipurile de ten. Indicat in special ca adjuvant in tratamentele de depigmentare.Mod de utilizare:Curatati si tonifiati tenul. Aplicati fluidul pentru luminozitate dimineata si/sau seara.Prezentare:50 mlLotiune pentru curatarea tenului patat sau lipsit de luminozitate SensysesDemachinat pentru ten si ochi. Curata, uniformizeaza nuanta pielii si ii confera vitalitate. Pentru piele afectata de pete pigmentare fara luminozitate.Mod de utilizare:Imbibati o bucata de vata si stergeti pana indepartati toate resturile de impuritati de pe piele.Prezentare:200 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 19093 |
Categoria | Curățare și Demachiere, Îngrijirea tenului |
Brand | Sesderma |
Volum | 200 ml |
Tip produs | Fluid |
Acțiune | Pentru strălucire |
Tip ten | Toate tipurile de ten |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
Comentarii
Pachet Fluid pentru luminozitatea tenului C-Vit Radiance, 50 ml + Lotiune pentru curatarea tenului patat sau lipsit de luminozitate Sensyses, 200 ml, Sesderma
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Lucia Tacala
Este foarte utila si preturi foarte bune. La produse. Sunt foarte multumita Recomand sa cumparati dw la aceasta farmacie
Denisa
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
elena sin
Super...să nu vă schimbați! Sunteți superi rapizi,accesibili și se observă că respectați omul după modul de transport al produselor. Bravo!
Dana Ripanu
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Nitoi Viorel
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Super incantata de serviciile dumneavoastră! corectitudine și promptitudine iar produsele care au venit au fost cele pe care le-am comandat mulțumesc
Luissa Lyzuk
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Dumitrascu Elena
⭐⭐⭐⭐
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
SIM@97
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Am comandat miercuri noapte și luni a venit comanda completă (Am avut o comanda destul de mare) Am beneficiat și de o reducere de 5 lei. 💯💯
Den 456
Recomand pt ca găsești ușor f multe produse la preț bun
mss.geanina