![Cumpără Pachet Crema protectoare Dermalibour Barrier, 100 ml + 100 ml 50% reducere al doilea produs, A-Derma Pachet Crema protectoare Dermalibour Barrier, 100 ml + 100 ml 50% reducere al doilea produs, A-Derma](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/19022-pachet-crema-protectoare-dermalibour-barrier-100-ml-100-ml-50-reducere-al-doilea-produs-a-derma-1.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Proprietati:- protejeaza pielea agresata de factori externi;- intareste bariera cutanata si ajuta, in mod natural, la protejarea pielii iritate si agresate de: factori climatici (vant si frig), contacul cu apa (mare si apa din piscina), factori fizici (frictiune in mod repetat), metale cu potential iritant, factori chimici (detergenti, produse de curatare a locuintei etc);- asigura ingrijirea si repararea pielii agresate de factori externi – activitati domestice sau de uz profesional;- adjuvant in ermatita de contact iritativa, alergica, dermatita atopica (inot), dermatita asociata cu incontinenta. - nu contine parfum sau conservanti;- nu usuca pielea; - pentru fata, maini, corp si mucoase externe;- pielea este calmata si isi redobandeste confortul si elasticitatea; - pentru nou-nascuti, copii, adulti si varstnici.Ingrediente active:Extract din lastar ovaz Rhealba, cupru, zinc, trigliceride, ceara de albine, glicerina.Mod de utilizare:Aplicati ori de cate ori este nevoie de zonele afectate.Prezentare:100 ml + 100 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 19022 |
Categoria | Creme și Produse de Îngrijire pentru Față, Îngrijirea tenului |
Brand | A-Derma |
Gamă | Dermalibour |
Tip produs | Seturi |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Pachet Crema protectoare Dermalibour Barrier, 100 ml + 100 ml 50% reducere al doilea produs, A-Derma
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
Recomand!
Foarte mulțumită de acest site, folosesc aplicația Liki24 de fiecare data când am nevoie de ceva pentru bebelușul meu! Recomand cu drag!
Foarte mulțumită de acest site, folosesc aplicația Liki24 de fiecare data când am nevoie de ceva pentru bebelușul meu! Recomand cu drag!
Adina Murgu
Foarte serioși
Totul la superlativ! Recomand cu încredere !
Totul la superlativ! Recomand cu încredere !
Un pacient multumit
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Lucia Tacala
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
cea mai buna aplicația și printre cele mai bune prețuri cel puțin mie așa mi se pare mulțumesc Liki24
iustin ionescu
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Super incantata de serviciile dumneavoastră! corectitudine și promptitudine iar produsele care au venit au fost cele pe care le-am comandat mulțumesc
Luissa Lyzuk
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Incredibil de rapizi ,am primit comanda la câteva ore după ce am plasato
Melania Attia
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Elena Ivan
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Dumitrascu Elena
⭐⭐⭐⭐
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
SIM@97
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Am comandat miercuri noapte și luni a venit comanda completă (Am avut o comanda destul de mare) Am beneficiat și de o reducere de 5 lei. 💯💯
Den 456