În timpul creșterii veți avea nevoie de 3 tipuri de olițe. Olița multifuncțională 3 în 1 Arm Hammer de la Munchkin are toate cele 3 opțiuni.
Este creată pentru a fi utilizat în mai multe stagii de dezvoltare a copilului. Pentru cei mici funcționează ca o oliță pe care se stă, prevăzută cu spătar pentru o mai multă stabilitate și o suprafață aderentă. După aceea se poate scoate capacul și se poate folosi la vasul de toaletă normal. Mai târziu se poate transforma în înălțător pentru a putea fi folosit la toaletă sau la chivetă. Olița multifuncțională 3 în 1 Arm Hammer integrează în ea discul odorizant care păstrează aerul proaspăt.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
În timpul creșterii veți avea nevoie de 3 tipuri de olițe. Olița multifuncțională 3 în 1 Arm Hammer de la Munchkin are toate cele 3 opțiuni.
Este creată pentru a fi utilizat în mai multe stagii de dezvoltare a copilului. Pentru cei mici funcționează ca o oliță pe care se stă, prevăzută cu spătar pentru o mai multă stabilitate și o suprafață aderentă. După aceea se poate scoate capacul și se poate folosi la vasul de toaletă normal. Mai târziu se poate transforma în înălțător pentru a putea fi folosit la toaletă sau la chivetă. Olița multifuncțională 3 în 1 Arm Hammer integrează în ea discul odorizant care păstrează aerul proaspăt.