Oleofarm siropuri din lume muguri de pin, sirop de miere, 250 ml
Oleofarm siropuri din lume muguri de pin, sirop de miere, 250 ml
Codul produsului: 315251
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Siropul de Tuse de Pin cu Miere 250 ml este un remediu natural eficient pentru tuse i iritaii ale gâtului. Formula sa special, obinut din ingrediente de cea mai bun calitate, conine extract de pin i miere pur, recunoscute pentru proprietile lor benefice asupra cilor respiratorii. Acest sirop calmeaz iritaiile gâtului, reduce senzaia de tuse i ajut la eliberarea cilor respiratorii. Este recomandat în special în sezonul rece pentru a menine sntatea i confortul respirator. Pentru a beneficia de toate avantajele acestui produs, se recomand administrarea conform instruciunilor de pe ambalaj. Prietenos cu întreaga familie, Siropul de Tuse de Pin cu Miere 250 ml este alegerea perfect pentru a avea grij de sntatea dumneavoastr.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Siropul de Tuse de Pin cu Miere 250 ml este un remediu natural eficient pentru tuse i iritaii ale gâtului. Formula sa special, obinut din ingrediente de cea mai bun calitate, conine extract de pin i miere pur, recunoscute pentru proprietile lor benefice asupra cilor respiratorii. Acest sirop calmeaz iritaiile gâtului, reduce senzaia de tuse i ajut la eliberarea cilor respiratorii. Este recomandat în special în sezonul rece pentru a menine sntatea i confortul respirator. Pentru a beneficia de toate avantajele acestui produs, se recomand administrarea conform instruciunilor de pe ambalaj. Prietenos cu întreaga familie, Siropul de Tuse de Pin cu Miere 250 ml este alegerea perfect pentru a avea grij de sntatea dumneavoastr.