Oilatum Advanced Formula, emulsie de baie, din prima zi de viață, 400 ml
Oilatum Advanced Formula, emulsie de baie, din prima zi de viață, 400 ml
Codul produsului: 315223
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Emulsia de baie Oilatum Advanced este soluia perfect pentru pielea extrem de uscat, iritat i predispus la mâncrime. Cu o formul avansat i hipoalergenic, aceast emulsie ofer o hidratare intens i calmeaz senzaia de disconfort cutanat. Cu o capacitate generoas de 400 ml, produsul este ideal pentru utilizare zilnic i te va ajuta s redobândeti o piele catifelat i sntoas. Experimenteaz beneficiile emulsiei de baie Oilatum Advanced i transform rutina ta de îngrijire într-una plcut i eficient.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Emulsia de baie Oilatum Advanced este soluia perfect pentru pielea extrem de uscat, iritat i predispus la mâncrime. Cu o formul avansat i hipoalergenic, aceast emulsie ofer o hidratare intens i calmeaz senzaia de disconfort cutanat. Cu o capacitate generoas de 400 ml, produsul este ideal pentru utilizare zilnic i te va ajuta s redobândeti o piele catifelat i sntoas. Experimenteaz beneficiile emulsiei de baie Oilatum Advanced i transform rutina ta de îngrijire într-una plcut i eficient.
Сaracteristicile
Codul produsului
315223
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.