![Cumpără Ofertă Pachet Apă termală spray Avene, 300 ml, Pierre Fabre (al 2-lea produs la 14.99 lei) Ofertă Pachet Apă termală spray Avene, 300 ml, Pierre Fabre (al 2-lea produs la 14.99 lei)](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/49867-oferta-pachet-apa-termala-spray-avene-300-ml-pierre-fabre-al-2-lea-produs-la-14-99-lei-1.jpeg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Oferta Pachet Apa termala spray Avene, 300 ml, Pierre Fabre (al 2-lea produs la 14.99 lei) [5949050500540]
Indicații: Laboratoarele dermatologice Avene au dezvoltat o linie de produse dermo-cosmetice care conțin apa termală Avene ideale pentru cele mai sensibile tipuri de piele.
Compoziție: Apa termală Avene are un conținut redus de minerale (207mg / l) și, prin urmare, respectă echilibrul natural și sensibilitatea pielii fără a cauza iritații sau deshidratare ca alte ape minerale termale. Este bacteriologic pură, cu un PH neutru (7,5) și bogată în siliciu (14mg / l).
Mod de administrare: Folosiți Avane apa termală în fiecare dimineață ca prima parte din rutina de frumusețe, de îngrijire și apoi pe parcursul zilei, ori de câte ori este iritată pielea, sau pur și simplu pentru a vă reîmprospăta pielea. Ori de câte ori considerați că este necesar, pulverizați un strat fin de apă termală pe pielea dumneavoastră. Lăsați produsul să acționeze câteva minute, astfel încât să se transforme într-o peliculă protectoare pe epiderma d-voastră.
Prezentare: 300 ml x 2.
Compoziție: Apa termală Avene are un conținut redus de minerale (207mg / l) și, prin urmare, respectă echilibrul natural și sensibilitatea pielii fără a cauza iritații sau deshidratare ca alte ape minerale termale. Este bacteriologic pură, cu un PH neutru (7,5) și bogată în siliciu (14mg / l).
Mod de administrare: Folosiți Avane apa termală în fiecare dimineață ca prima parte din rutina de frumusețe, de îngrijire și apoi pe parcursul zilei, ori de câte ori este iritată pielea, sau pur și simplu pentru a vă reîmprospăta pielea. Ori de câte ori considerați că este necesar, pulverizați un strat fin de apă termală pe pielea dumneavoastră. Lăsați produsul să acționeze câteva minute, astfel încât să se transforme într-o peliculă protectoare pe epiderma d-voastră.
Prezentare: 300 ml x 2.
Сaracteristicile
Codul produsului | 49867 |
Categoria | Apă termală, Îngrijirea tenului |
Brand | Avene |
Volum | 300 ml |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Ofertă Pachet Apă termală spray Avene, 300 ml, Pierre Fabre (al 2-lea produs la 14.99 lei)
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Am găsit cele mai mici prețuri,vă mulțumesc,o să comand merei de aici !!!
tamara ciocan
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Super...să nu vă schimbați! Sunteți superi rapizi,accesibili și se observă că respectați omul după modul de transport al produselor. Bravo!
Dana Ripanu
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Nitoi Viorel
Super echipă!!!! Recomand pt seriozitate și rapiditate!
Lica Agache
cea mai buna aplicația și printre cele mai bune prețuri cel puțin mie așa mi se pare mulțumesc Liki24
iustin ionescu
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
Foarte tare aplicația,am comandat și a doua zi am primit comanda!
ALEX Silviu
Am comandat de pe acest site și sunt foarte mulțumită de produse de livrare prețurile pentru toate buzunarele recomand cu mare drag 🙏
Ion Gabriela
Multumesc frumos, serviciile voastre excelente, bonusul cadou o idee de exceptie, va voi recomanda mai departe. :) Seara buna, Loredana Tanase
Loredana Tanase
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Dumitrascu Elena
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Am comandat miercuri noapte și luni a venit comanda completă (Am avut o comanda destul de mare) Am beneficiat și de o reducere de 5 lei. 💯💯
Den 456
O metoda facila de a comanda suplimente, OTC și dispozitive medicale fara restricție. Livrarea e in 3 zile iar costul, 9 lei.
Cristina A.D.