Cu o formul lejer i matifiant, Emulsia pentru Fa Nuxe Aquabella este un aliat perfect pentru tenul mixt i gras. Textura sa delicat se absoarbe rapid în piele, oferind un aspect mat i proaspt pe tot parcursul zilei. Bogat în ingrediente naturale precum extract de trandafir, aceast emulsie contribuie la hidratarea i echilibrarea tenului, conferindu-i luminozitate i vitalitate. Bucur-te de o piele catifelat i perfect matifiat cu Emulsia pentru Fa Nuxe Aquabella!
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Cu o formul lejer i matifiant, Emulsia pentru Fa Nuxe Aquabella este un aliat perfect pentru tenul mixt i gras. Textura sa delicat se absoarbe rapid în piele, oferind un aspect mat i proaspt pe tot parcursul zilei. Bogat în ingrediente naturale precum extract de trandafir, aceast emulsie contribuie la hidratarea i echilibrarea tenului, conferindu-i luminozitate i vitalitate. Bucur-te de o piele catifelat i perfect matifiat cu Emulsia pentru Fa Nuxe Aquabella!