Nivea Rose Touch, loțiune bifazică micelară cu apă de trandafiri organică, 400 ml
Nivea Rose Touch, loțiune bifazică micelară cu apă de trandafiri organică, 400 ml
Codul produsului: 310475
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Pentru o rutin de curare eficient i delicat, alege Apa Micelar cu Ap de Trandafiri Nivea Rose Touch. Formula sa inovatoare îndeprteaz cu blândee machiajul i impuritile, lsând tenul proaspt i revigorat. Cu o capacitate generoas de 400ml, acest produs va fi aliatul ideal pentru o piele curat i hidratat. Bucur-te de beneficiile extractului de trandafir, cunoscut pentru proprietile sale calmante i regenerante. Opteaz pentru calitate i rsfa-i tenul cu Nivea Rose Touch - Ap Micelar cu Ap de Trandafiri.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Pentru o rutin de curare eficient i delicat, alege Apa Micelar cu Ap de Trandafiri Nivea Rose Touch. Formula sa inovatoare îndeprteaz cu blândee machiajul i impuritile, lsând tenul proaspt i revigorat. Cu o capacitate generoas de 400ml, acest produs va fi aliatul ideal pentru o piele curat i hidratat. Bucur-te de beneficiile extractului de trandafir, cunoscut pentru proprietile sale calmante i regenerante. Opteaz pentru calitate i rsfa-i tenul cu Nivea Rose Touch - Ap Micelar cu Ap de Trandafiri.
Сaracteristicile
Codul produsului
310475
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.