Nivea Men, Gel de duș 3 în 1 pentru față, corp și păr, Sensibil, 500 ml
Nivea Men, Gel de duș 3 în 1 pentru față, corp și păr, Sensibil, 500 ml
Codul produsului: 310108
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Gel de du Nivea Men Sensitive este o alegere perfect pentru brbaii cu piele sensibil. Formulat special pentru a cura eficient i în acelai timp a proteja pielea, acest gel de du delicat ofer o senzaie reconfortant i revigorant în fiecare utilizare. Cu o concentrare de 500 ml, acest produs asigur o experien de curare îndelungat i plcut. Alege Gelul de du Nivea Men Sensitive pentru a-i îngriji pielea într-un mod delicat i eficient.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Gel de du Nivea Men Sensitive este o alegere perfect pentru brbaii cu piele sensibil. Formulat special pentru a cura eficient i în acelai timp a proteja pielea, acest gel de du delicat ofer o senzaie reconfortant i revigorant în fiecare utilizare. Cu o concentrare de 500 ml, acest produs asigur o experien de curare îndelungat i plcut. Alege Gelul de du Nivea Men Sensitive pentru a-i îngriji pielea într-un mod delicat i eficient.
Сaracteristicile
Codul produsului
310108
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.