Nivea Baby Micellar, Gel micelar de spălare a corpului pentru copii, 500 ml
Nivea Baby Micellar, Gel micelar de spălare a corpului pentru copii, 500 ml
Codul produsului: 311187
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Gelul de curare pentru corp Nivea Baby Micelar de 500ml ofer o curare delicat i eficient pentru pielea sensibil a copilului tu. Formulat special pentru a îngriji i proteja pielea delicat a bebeluilor, acest gel micelar este o alegere excelent pentru rutina de igien a micuului tu. Cu o textur uoar i o formul non-iritant, produsul de curare Nivea Baby las pielea curat, catifelat i hidratat. Alege îngrijirea premium pentru cel mic cu gelul de curare pentru corp Nivea Baby Micelar.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Gelul de curare pentru corp Nivea Baby Micelar de 500ml ofer o curare delicat i eficient pentru pielea sensibil a copilului tu. Formulat special pentru a îngriji i proteja pielea delicat a bebeluilor, acest gel micelar este o alegere excelent pentru rutina de igien a micuului tu. Cu o textur uoar i o formul non-iritant, produsul de curare Nivea Baby las pielea curat, catifelat i hidratat. Alege îngrijirea premium pentru cel mic cu gelul de curare pentru corp Nivea Baby Micelar.
Сaracteristicile
Codul produsului
311187
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.