Nivea Baby Emolient, gel de curățare liniștitor pentru corp și păr din prima zi, 500 ml
Nivea Baby Emolient, gel de curățare liniștitor pentru corp și păr din prima zi, 500 ml
Codul produsului: 309598
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Gelul de baie uor emolient Nivea Baby pentru copii, în recipient de 500ml, este soluia perfect pentru a îngriji pielea delicat a micuilor. Formula sa special, dezvoltat cu atenie de experii brandului Nivea, asigur curarea eficient a pielii fr a afecta bariera natural de protecie. Acest gel de baie este delicat i hidratant, fiind potrivit pentru utilizarea zilnic, oferind o senzaie plcut de catifelare dup fiecare baie. Asigur o experien de curare blând, lsând pielea moale i protejat. Alege calitatea i profesionalismul Nivea pentru pielea sensibil a copiilor ti!
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Gelul de baie uor emolient Nivea Baby pentru copii, în recipient de 500ml, este soluia perfect pentru a îngriji pielea delicat a micuilor. Formula sa special, dezvoltat cu atenie de experii brandului Nivea, asigur curarea eficient a pielii fr a afecta bariera natural de protecie. Acest gel de baie este delicat i hidratant, fiind potrivit pentru utilizarea zilnic, oferind o senzaie plcut de catifelare dup fiecare baie. Asigur o experien de curare blând, lsând pielea moale i protejat. Alege calitatea i profesionalismul Nivea pentru pielea sensibil a copiilor ti!
Сaracteristicile
Codul produsului
309598
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.