Neutrogena Hydro Boost, gel hidratant pentru față, 50 ml
Neutrogena Hydro Boost, gel hidratant pentru față, 50 ml
Codul produsului: 313196
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Gel hidratant pentru pielea normală și mixtă îți potolește setea pielii, o întărește cu o hidratare de lungă durată și o face să arate mai sănătoasă.
Formula usoara imbogatita cu tehnologia Hyaluronic Gel Matrix: întărește stratul exterior al epidermei prin îmbunătățirea hidratării acesteia și le blochează în piele datorită formulei cu acid hialuronic, care are capacitatea de a reține de 1000 de ori mai multă apă decât cântărește, protejează bariera epidermică și eliberează treptat ingredientele hidratante atunci când pielea are nevoie.
Formula usoara, fara ulei. Nu astupa porii. Creat în colaborare cu dermatologi.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Gel hidratant pentru pielea normală și mixtă îți potolește setea pielii, o întărește cu o hidratare de lungă durată și o face să arate mai sănătoasă.
Formula usoara imbogatita cu tehnologia Hyaluronic Gel Matrix: întărește stratul exterior al epidermei prin îmbunătățirea hidratării acesteia și le blochează în piele datorită formulei cu acid hialuronic, care are capacitatea de a reține de 1000 de ori mai multă apă decât cântărește, protejează bariera epidermică și eliberează treptat ingredientele hidratante atunci când pielea are nevoie.
Formula usoara, fara ulei. Nu astupa porii. Creat în colaborare cu dermatologi.