Neutraderm Relipid+, Cremă de curățare cu restaurare a lipidelor pentru față și corp, ten sensibil, foarte uscat și atopic, 400 ml
Neutraderm Relipid+, Cremă de curățare cu restaurare a lipidelor pentru față și corp, ten sensibil, foarte uscat și atopic, 400 ml
Codul produsului: 311734
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Crema de du Neutraderm Relipid+ pentru reconstrucia stratului lipidic, 400 ml, este soluia ideal pentru hidratarea i revitalizarea pielii tale. Formulat cu ingrediente de înalt calitate, aceast crem de du îmbogit cu Relipid+ contribuie la refacerea i protejarea stratului lipidic natural al pielii, conferindu-i hidratare profund i catifelare. Experimenteaz o curare delicat i hrnitoare cu Crema de du Neutraderm Relipid+ i redescoper frumuseea natural a pielii tale.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Crema de du Neutraderm Relipid+ pentru reconstrucia stratului lipidic, 400 ml, este soluia ideal pentru hidratarea i revitalizarea pielii tale. Formulat cu ingrediente de înalt calitate, aceast crem de du îmbogit cu Relipid+ contribuie la refacerea i protejarea stratului lipidic natural al pielii, conferindu-i hidratare profund i catifelare. Experimenteaz o curare delicat i hrnitoare cu Crema de du Neutraderm Relipid+ i redescoper frumuseea natural a pielii tale.
Сaracteristicile
Codul produsului
311734
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.