Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Suplimentul alimentar Neomag Stres reprezint o soluie eficient pentru gestionarea stresului zilnic. Fiecare comprimat conine o formul echilibrat de magneziu i vitamina B6, contribuind la reducerea oboselii i extenurii, precum i la meninerea echilibrului psihic i a funciei psihologice normale. Cu aciune rapid i uor de administrat, acest produs este un aliat de încredere în meninerea strii de bine i a echilibrului mental.
Сaracteristicile
Codul produsului | 307881 |
Suplimente populare
Toate produseleProduse similare
Mai multe produseComentarii
NeoMag Stress, 50 comprimate
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Bestsellere
Ce spun clienţii noștri
Am găsit cele mai mici prețuri,vă mulțumesc,o să comand merei de aici !!!
tamara ciocan
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Super...să nu vă schimbați! Sunteți superi rapizi,accesibili și se observă că respectați omul după modul de transport al produselor. Bravo!
Dana Ripanu
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Nitoi Viorel
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
O aplicație foarte bună. Prețuri mici. Servicii de calitate - livrare rapidă.
IOAN GABRIEL Dalea
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
Multumesc frumos, serviciile voastre excelente, bonusul cadou o idee de exceptie, va voi recomanda mai departe. :) Seara buna, Loredana Tanase
Loredana Tanase
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Elena Ivan
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Dumitrescu Sergiu
Recomand. Seriozitate si promptitudine. Multumesc liki24!
Lili Popescu
O metoda facila de a comanda suplimente, OTC și dispozitive medicale fara restricție. Livrarea e in 3 zile iar costul, 9 lei.
Cristina A.D.
Recomand pt ca găsești ușor f multe produse la preț bun
mss.geanina