Oferind beneficiile naturii intr-o formul concentrat, unguentul MyVita cu propolis 20% este un aliat de încredere pentru îngrijirea pielii tale. Produsul de înalt calitate, în ambalaj de 100 ml, este ideal pentru hrnirea i protejarea pielii uscate sau iritate. Combinaia propolisului cu alte ingrediente naturale ofer o aciune regenerant i calmant, redând elasticitatea i strlucirea pielii. Alege MyVita pentru a te bucura de îngrijirea complet a pielii tale!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Oferind beneficiile naturii intr-o formul concentrat, unguentul MyVita cu propolis 20% este un aliat de încredere pentru îngrijirea pielii tale. Produsul de înalt calitate, în ambalaj de 100 ml, este ideal pentru hrnirea i protejarea pielii uscate sau iritate. Combinaia propolisului cu alte ingrediente naturale ofer o aciune regenerant i calmant, redând elasticitatea i strlucirea pielii. Alege MyVita pentru a te bucura de îngrijirea complet a pielii tale!