MyVita, Ulei de magneziu MgCl2, 150 ml Beneficiile uleiului de magneziu MgCl2 sunt binecunoscute, iar acest produs de la MyVita este o alegere excelenta pentru a va asigura necesarul zilnic. O solutie pura si de inalta calitate, acest ulei este usor de absorbit de catre piele, ajutand la imbunatatirea starii de sanatate si la relaxarea muschilor. Adaugati acest produs in rutina zilnica pentru a va bucura de beneficiile unui aport adecvat de magneziu. Produsul contine: 150 ml Caracteristici: - Ulei de magneziu MgCl2 pur - Usor de absorbit de catre piele - Benefic pentru relaxarea muschilor si imbunatatirea starii de sanatate Acest ulei de magneziu de la MyVita este solutia ideala pentru a va mentine sanatatea si vitalitatea.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
MyVita, Ulei de magneziu MgCl2, 150 ml Beneficiile uleiului de magneziu MgCl2 sunt binecunoscute, iar acest produs de la MyVita este o alegere excelenta pentru a va asigura necesarul zilnic. O solutie pura si de inalta calitate, acest ulei este usor de absorbit de catre piele, ajutand la imbunatatirea starii de sanatate si la relaxarea muschilor. Adaugati acest produs in rutina zilnica pentru a va bucura de beneficiile unui aport adecvat de magneziu. Produsul contine: 150 ml Caracteristici: - Ulei de magneziu MgCl2 pur - Usor de absorbit de catre piele - Benefic pentru relaxarea muschilor si imbunatatirea starii de sanatate Acest ulei de magneziu de la MyVita este solutia ideala pentru a va mentine sanatatea si vitalitatea.