MyVita Ulei de cânepă, presat la rece, nepurificat, 500 ml
MyVita Ulei de cânepă, presat la rece, nepurificat, 500 ml
Codul produsului: 309589
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Uleiul de Cânep MyVita este o alegere excelent pentru cei care caut un produs natural i benefic pentru sntatea lor. Acest ulei premium conine proprieti nutritive remarcabile, fiind bogat în acizi grai eseniali Omega-3, Omega-6 i Omega-9. Fabricat din semine de cânep de cea mai înalt calitate, acest ulei de 500 ml este o surs ideal de nutrieni eseniali pentru întregul organism. Folosit cu regularitate, uleiul de cânep poate contribui la îmbuntirea sntii inimii, a sistemului imunitar i a strii generale de bine. Alege produsul MyVita, pentru a aduga o not de sntate i echilibru în rutina ta zilnic.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Uleiul de Cânep MyVita este o alegere excelent pentru cei care caut un produs natural i benefic pentru sntatea lor. Acest ulei premium conine proprieti nutritive remarcabile, fiind bogat în acizi grai eseniali Omega-3, Omega-6 i Omega-9. Fabricat din semine de cânep de cea mai înalt calitate, acest ulei de 500 ml este o surs ideal de nutrieni eseniali pentru întregul organism. Folosit cu regularitate, uleiul de cânep poate contribui la îmbuntirea sntii inimii, a sistemului imunitar i a strii generale de bine. Alege produsul MyVita, pentru a aduga o not de sntate i echilibru în rutina ta zilnic.
Сaracteristicile
Codul produsului
309589
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.