MyVita Silver, Vitamina B3, amidă de acid nicotinic, 120 capsule
MyVita Silver, Vitamina B3, amidă de acid nicotinic, 120 capsule
Codul produsului: 310948
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
MyVita Argint, Vitamina B3 cu Acid Nicotinic, 120 capsule Beneficii pentru sntate: - Ofer un aport esenial de vitamina B3 pentru funcionarea optim a organismului - Acidul nicotinic din compoziie contribuie la meninerea unei stri generale bune de sntate - Capsulele sunt uor de administrat i pot fi incluse cu uurin în rutina zilnic Detalii produs: - Cantitate: 120 capsule - Produs de înalt calitate de la MyVita - Potrivite pentru aduli de toate vârstele Fii un pas mai aproape de o sntate optim cu MyVita Argint, Vitamina B3 cu Acid Nicotinic!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
MyVita Argint, Vitamina B3 cu Acid Nicotinic, 120 capsule Beneficii pentru sntate: - Ofer un aport esenial de vitamina B3 pentru funcionarea optim a organismului - Acidul nicotinic din compoziie contribuie la meninerea unei stri generale bune de sntate - Capsulele sunt uor de administrat i pot fi incluse cu uurin în rutina zilnic Detalii produs: - Cantitate: 120 capsule - Produs de înalt calitate de la MyVita - Potrivite pentru aduli de toate vârstele Fii un pas mai aproape de o sntate optim cu MyVita Argint, Vitamina B3 cu Acid Nicotinic!