Momme Kitten, pastă de dinți pentru copii 4-7 ani, aromă de gumă de mestecat, fără fluor, 50 ml
Momme Kitten, pastă de dinți pentru copii 4-7 ani, aromă de gumă de mestecat, fără fluor, 50 ml
Codul produsului: 312007
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Protejeaz sntatea dinilor copilului tu cu Pasta de Dinti Bubble Gum Kicia Kocia special conceput pentru cei mici între 4 i 7 ani. Formula sa îmbogit este creat pentru a oferi o protecie eficient împotriva cariilor i pentru a promova o igien dentar corespunztoare. Cu un gust delicios de gum de mestecat, aceast past de dini va transforma rutina de igien oral a copilului într-o plcere zilnic. Fiecare tub conine 50 ml de produs, suficient pentru o utilizare îndelungat. Alegei calitatea i sigurana pentru zâmbetul micuului tu cu Pasta de Dinti Bubble Gum Kicia Kocia.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Protejeaz sntatea dinilor copilului tu cu Pasta de Dinti Bubble Gum Kicia Kocia special conceput pentru cei mici între 4 i 7 ani. Formula sa îmbogit este creat pentru a oferi o protecie eficient împotriva cariilor i pentru a promova o igien dentar corespunztoare. Cu un gust delicios de gum de mestecat, aceast past de dini va transforma rutina de igien oral a copilului într-o plcere zilnic. Fiecare tub conine 50 ml de produs, suficient pentru o utilizare îndelungat. Alegei calitatea i sigurana pentru zâmbetul micuului tu cu Pasta de Dinti Bubble Gum Kicia Kocia.