Mom and Who, Emulsie delicată pentru spălarea corpului și a feței, 200 ml
Mom and Who, Emulsie delicată pentru spălarea corpului și a feței, 200 ml
Codul produsului: 311700
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Emulsie delicat de curare pentru corp i fa Mam i Cine? 200ml Descoper secretul unei rutine de îngrijire zilnice îmbietoare cu emulsia delicat de curare Mam i Cine? . Formula sa exclusiv îmbogit cu ingrediente naturale ofer o curare blând, dar eficient pentru ten i corp. Indulcete-i ziua cu aceast emulsie ce se transform într-o spum fin ce îngrijeste pielea, lasând-o proaspt i catifelat. Produsul este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv cele sensibile, datorit compoziiei sale delicate ce respect echilibrul natural al pielii. Cu o textur lejer i o arom subtil, aceast emulsie de curare devine rapid un pas indispensabil în ritualul tu de beauty. Bucur-te de o senzaie de prospeime i curare profund cu emulsia Mam i Cine? 200ml.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Emulsie delicat de curare pentru corp i fa Mam i Cine? 200ml Descoper secretul unei rutine de îngrijire zilnice îmbietoare cu emulsia delicat de curare Mam i Cine? . Formula sa exclusiv îmbogit cu ingrediente naturale ofer o curare blând, dar eficient pentru ten i corp. Indulcete-i ziua cu aceast emulsie ce se transform într-o spum fin ce îngrijeste pielea, lasând-o proaspt i catifelat. Produsul este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv cele sensibile, datorit compoziiei sale delicate ce respect echilibrul natural al pielii. Cu o textur lejer i o arom subtil, aceast emulsie de curare devine rapid un pas indispensabil în ritualul tu de beauty. Bucur-te de o senzaie de prospeime i curare profund cu emulsia Mam i Cine? 200ml.