Descriere: Tratează ursulețul în acest Mini Spital dotat cu tot echipamentul medical necesar. Suntem convinși că vei fi cel mai bun medic veterinar! Setul conține 9 piese din lemn, depozitate în cutiuța spital prevăzută cu mâner pentru a facilita transportarea de către cei mici.
Jocul de rol stimulează imaginația copiilor și dezvoltă abilitățile de relaționare. Familiarizarea cu ustensilele medicale conduce la ameliorarea anxietății copiilor vis-a-vis de vizitele la medic. Setul este realizat integral din lemn.
Dimensiune: 17 x 19 x 19 cm. Vârsta recomandată: 3 ani+
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Descriere: Tratează ursulețul în acest Mini Spital dotat cu tot echipamentul medical necesar. Suntem convinși că vei fi cel mai bun medic veterinar! Setul conține 9 piese din lemn, depozitate în cutiuța spital prevăzută cu mâner pentru a facilita transportarea de către cei mici.
Jocul de rol stimulează imaginația copiilor și dezvoltă abilitățile de relaționare. Familiarizarea cu ustensilele medicale conduce la ameliorarea anxietății copiilor vis-a-vis de vizitele la medic. Setul este realizat integral din lemn.
Dimensiune: 17 x 19 x 19 cm. Vârsta recomandată: 3 ani+