Masinuta metalica Ford Raptor, +3 ani, 13 cm, Kinsmart
Codul produsului: 130877
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Masinuta metalica Ford Raptor, +3 ani, 13 cm, Kinsmart
Acesta masinuta este realizata foarte in detaliu, cu o culoare impecabila, deci nu poate lipsi din colectia ta. Masinuta are proportiile ideale pentru momente pline de distractie si amuzament. Masinuta metalica Ford Raptor , scara 1 la 46, are anvelope de cauciuc si un design detaliat, interior-exterior, realizat din materiale metalice turnate cu accesorii realizate din material plastic de calitate superioara. Copilul dumneavoastra se poate juca in voie cu masina metalica Ford Raptor de la brandul international Kinsmart. Nicio cursa nu este imposibil de castigat cu acesta masinuta, care este o replica oficiala cu licenta a modelului original, construita cu mare atentie la detalii. Pasionatii si colectionarii de masini pot de asemenea aprecia aceasta macheta metalica.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Masinuta metalica Ford Raptor, +3 ani, 13 cm, Kinsmart
Acesta masinuta este realizata foarte in detaliu, cu o culoare impecabila, deci nu poate lipsi din colectia ta. Masinuta are proportiile ideale pentru momente pline de distractie si amuzament. Masinuta metalica Ford Raptor , scara 1 la 46, are anvelope de cauciuc si un design detaliat, interior-exterior, realizat din materiale metalice turnate cu accesorii realizate din material plastic de calitate superioara. Copilul dumneavoastra se poate juca in voie cu masina metalica Ford Raptor de la brandul international Kinsmart. Nicio cursa nu este imposibil de castigat cu acesta masinuta, care este o replica oficiala cu licenta a modelului original, construita cu mare atentie la detalii. Pasionatii si colectionarii de masini pot de asemenea aprecia aceasta macheta metalica.