Masina cu telecomanda, Bugatti Grand Sport Vitesse, portocaliu, +3 ani, Rastar
Codul produsului: 130814
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Masina cu telecomanda, Bugatti Grand Sport Vitesse, portocaliu, +3 ani, Rastar
Copilul dumneavoastra se poate juca in voie cu masina cu telecomanda Bugatti Grand Sport Vitesse, scara 1 la 24.
Caracteristici:
Nicio cursa nu este imposibil de castigat cu acesta masinuta, replica oficiala cu licenta a modelului original, construita cu mare atentie la detalii.
Masinuta are proportiile ideale pentru momente pline de distractie si amuzament, avand dimensiunile in centimetri dupa cum urmeaza : 18.6*9*5.2.
Masinuta functioneaza pe frecventa de 2.4G.
Alimentarea se face astfel : pentru masinuta sunt necesare 3 baterii tip AA , iar pentru telecomanda 2 tip AA.
Masinuta se poate deplasa in toate directiile : inainte, inapoi, stanga sau dreapta.
Masina cu telecomanda Bugatti Grand Sport Vitesse, scara 1 la 24, poate rula cu o viteza aproximativa de 10km/h, are tractiune 2WD, anvelope de cauciuc, posibilitate de reglaj a directiei direct pe sasiu si o raza de actiune a telecomenzii de circa 20 de metri.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Masina cu telecomanda, Bugatti Grand Sport Vitesse, portocaliu, +3 ani, Rastar
Copilul dumneavoastra se poate juca in voie cu masina cu telecomanda Bugatti Grand Sport Vitesse, scara 1 la 24.
Caracteristici:
Nicio cursa nu este imposibil de castigat cu acesta masinuta, replica oficiala cu licenta a modelului original, construita cu mare atentie la detalii.
Masinuta are proportiile ideale pentru momente pline de distractie si amuzament, avand dimensiunile in centimetri dupa cum urmeaza : 18.6*9*5.2.
Masinuta functioneaza pe frecventa de 2.4G.
Alimentarea se face astfel : pentru masinuta sunt necesare 3 baterii tip AA , iar pentru telecomanda 2 tip AA.
Masinuta se poate deplasa in toate directiile : inainte, inapoi, stanga sau dreapta.
Masina cu telecomanda Bugatti Grand Sport Vitesse, scara 1 la 24, poate rula cu o viteza aproximativa de 10km/h, are tractiune 2WD, anvelope de cauciuc, posibilitate de reglaj a directiei direct pe sasiu si o raza de actiune a telecomenzii de circa 20 de metri.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.