![Cumpără Masca antirid cu mere si coenzima Q10 Exklusiv, 12 ml, DermaSel Masca antirid cu mere si coenzima Q10 Exklusiv, 12 ml, DermaSel](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/16337-masca-antirid-cu-mere-si-conzima-q10-exklusiv-12-ml-dermasel-1.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu coenzima Q10, vitamina E, minerale si extracte de mere – reduce vizibil ridurile Peste varsta de 25 de ani, procesele de imbatranire ale tenului incep, un fapt ce nu poate fi combatut doar cu ajutorul cremelor. Cel putin o data pe saptamana, tenul are nevoie de un impuls, astfel folosind aceasta masca cu substante concentrate active, ridurile fine vor disparea si impiedica aparitia altora. Masca anti-rid cremoasa produsa de Laboratoarele DermaSel are o formula inovatoare si un efect spectaculos ce determina o revitalizare a tenului instantanee. O combinatie foarte bogata si eficienta de coenzima Q10, vitamina E, extracte de mere, morcovi, ceara microcristalina si sare minerala de la Marea Moarta ce reduce in mod vizibil ridurile si liniile, oferindu-va o senzatie instantanee de catifelare si un ten sanatos. Pentru un ten vesnic tanar si catifelat! Utilizare: Se intinde in mod egal pe tenul curatat si se lasa sa actioneze aprox. 10 minute. Se indeparteaza cu un disc demachiant moale, resturile de masca se intind ca o crema de ingrijire. Prezantare: 12 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 16337 |
Categoria | Măști și Benzi pentru Față, Îngrijirea tenului |
Brand | DermaSel |
Volum | 12 ml |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Masca antirid cu mere si coenzima Q10 Exklusiv, 12 ml, DermaSel
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Lucia Tacala
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
elena sin
Super...să nu vă schimbați! Sunteți superi rapizi,accesibili și se observă că respectați omul după modul de transport al produselor. Bravo!
Dana Ripanu
cea mai buna aplicația și printre cele mai bune prețuri cel puțin mie așa mi se pare mulțumesc Liki24
iustin ionescu
Foarte tare aplicația,am comandat și a doua zi am primit comanda!
ALEX Silviu
Super aplicație! Se gasesc rapid produse, prețurile sunt mici iar livrarea se face inclusiv în weekend! Wow! Un mare bravo!
Alexandra C
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
Incredibil de rapizi ,am primit comanda la câteva ore după ce am plasato
Melania Attia
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Dumitrescu Sergiu
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Dumitrascu Elena
⭐⭐⭐⭐
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
SIM@97
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Am comandat de doua ori de la ei.De fiecare data totul a fost perfect.Rapid si complet!Multumim
Marius Arsene