Chiar dacă marioneta este uşor de manevrat, copiii trebuie să controleze firele acesteia cu mare atenţie pentru a replica mişcări cât mai naturale. Este o jucărie ideală pentru dezvoltarea motricităţii fine, a îndemânării dar şi pentru a vă bucura de un joc de rol excelent şi hazliu.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Chiar dacă marioneta este uşor de manevrat, copiii trebuie să controleze firele acesteia cu mare atenţie pentru a replica mişcări cât mai naturale. Este o jucărie ideală pentru dezvoltarea motricităţii fine, a îndemânării dar şi pentru a vă bucura de un joc de rol excelent şi hazliu.