Descriere: Body rib bebe maiou, este confectionat din bumbac tricot 100%, avand inchidere cu capse. Este nelipsit din garderoba bebelusului fiiind produsul de baza.
Proprietati: Bumbacul din care este confectionat acest produs este de o calitate superiora, fiind certificat OEKO-TEX
Intrebuintari: Articol de imbracaminte nelipsit din garderoba bebelusului
Masuratori: 12-18luni
Instructiuni: Se recomanda spalarea cu haine de culori similare, la o temperatura de 40 grade
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Descriere: Body rib bebe maiou, este confectionat din bumbac tricot 100%, avand inchidere cu capse. Este nelipsit din garderoba bebelusului fiiind produsul de baza.
Proprietati: Bumbacul din care este confectionat acest produs este de o calitate superiora, fiind certificat OEKO-TEX
Intrebuintari: Articol de imbracaminte nelipsit din garderoba bebelusului
Masuratori: 12-18luni
Instructiuni: Se recomanda spalarea cu haine de culori similare, la o temperatura de 40 grade