Toti copiii vor fi incantati sa lipeasca si sa dezlipeasca aceste litere magnetice! Contine 52 de piese din lemn cu magnet pe spate, impreuna cu o cutie din lemn cu doua compartimente pentru depozitare. Va fi foarte usor pentru copii sa invete literele mari si mici de tipar.
Literele pot fi folosite ca si sabloane sau pentru a forma cuvinte simple.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Toti copiii vor fi incantati sa lipeasca si sa dezlipeasca aceste litere magnetice! Contine 52 de piese din lemn cu magnet pe spate, impreuna cu o cutie din lemn cu doua compartimente pentru depozitare. Va fi foarte usor pentru copii sa invete literele mari si mici de tipar.
Literele pot fi folosite ca si sabloane sau pentru a forma cuvinte simple.