Un lipici special conceput pentru cei mici, astfel incat sa faca cat mai putina mizerie! Varsta recomandata: 3 ani+
Caracteristici: se poate folosi ca atare sau diluat cu apa pentru a da luciu picturilor; se indeparteaza usor de pe majoritatea tesaturilor.
Precautii: Acest produs nu este o jucarie. Produs contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Supravegheati permanent copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Un lipici special conceput pentru cei mici, astfel incat sa faca cat mai putina mizerie! Varsta recomandata: 3 ani+
Caracteristici: se poate folosi ca atare sau diluat cu apa pentru a da luciu picturilor; se indeparteaza usor de pe majoritatea tesaturilor.
Precautii: Acest produs nu este o jucarie. Produs contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Supravegheati permanent copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.